ceskych_100_nejlepsich.jpg

Firma Alcaplast utrzymuje swoją pozycję wśród setek najbardziej popularnych czeskich firm. W prestiżowym „Czeskich100 Najlepszych” zajęła, fantastyczne 81 miejsce. Celem tej imprezy jest podkreślenie i docenienie czeskich firm, które mogą się poszczycić swoimi wynikami.

bim_objects.jpg

Alcaplast stawia na przyszłość, która leży w BIM. W wielu krajach Unii Europejskiej, przy zamówieniach na prace budowlane,które finansuje się z budżetów zamówień publicznych korzystanie z obiektów BIM, jest obecnie koniecznością. Czechy dołączą do nich w 2022 roku.

W związku z tym, Alcaplast postanowił ułatwić pracę z BIM. Stworzyliśmy wtyczki Revit i Archicad, które pozwalają jeszcze szybciej umieszczać nasze obiekty BIM w projektach. Wtyczki plug-in do naszej produktowej bazy danych , zapewniają 100% aktualizacji danych w czasie rzeczywistym.

Projektanci lub architekci, którzy pobierają nasze obiekty BIM, nie muszą szczegółowo znać wszystkich produktów Alcaplast. Mogą z łatwością pracować z nimi i dostosowywać je do projektu, nad którym pracują. BIM jest również potężnym narzędziem i argumentem w przedstawianiu proponowanych produktów inwestorowi.

Niewątpliwą zaletą BIM, jest mozliwość wspólnej pracy kilku osób nad jednym projektem. Dzięki temu wszyscy mają dostęp do projektu 3D i ważnych informacji o produkcie w jednym dokumencie.

Więcej informacji na temat obiektów i wtyczek BIM Alcaplast można znaleźć na stronie www.alcaplast.com/bim.

info9.jpg

NOWOŚCI

  • Rozszerzenie serii czarny-mat odwodnienia APZ1BLACK, APZ101BLACK, ruszt PURE BLACK
  • Odwodnienia plastikowe APZ18 Simple z obramowaniem ze stali nierdzewnej
  • Katalog podtynkowych systemów instalacyjnych i katalog odwodnień liniowych

info6.jpg

NOWOŚCI

  • Przyciski sterujące THIN

alcaplast20years.jpg

Wycieczki po halach produkcyjnych, wprowadzenie nowego filmu o firmie w Alcaplast Academy i wieczorny program w Winiarni Obelisk w Valticach. Impreza została zorganizowana dla partnerów biznesowych i przyjaciół pod koniec maja przez zespół Alcaplast i właścicieli Panią Radkę Prokopová i Františka Fabičovič. Był to dobry powód do świętowania. Firma rodzinna, czyli lider na rynku systemów sanitarnych w Republice Czeskiej i na Słowacji, powstała dokładnie dwadzieścia lat temu.

info_3_2018.jpg

NOWOŚCI

  • Przyciski sterujące bezdotykowe NIGHT LIGHT
  • Przyciski NIGHT LIGHT wygrały w iF Design Award 2018
  • Program czarny-mat

Strona 1 z 8