info_1_2018.jpg

NOWOŚCI

  • Rozszerzenie gwarancji na systemy instalacji podtynkowej i ramy montażowe do 15 lat
  • Wentylator do instalacji podtynkowych z wentylacją P128
  • Bidet TREND AC01

100_nejlepsich_radka_prokopova_frantisek_fabicovic_plaketa.jpg

Właściciele Firmy Breclav Alcaplast : Radka Prokopová i Franciszek Fabičovic , mają kolejny powód by świętować. Największy producent urządzeń sanitarnych w Europie Środkowo-Wschodniej walczył wśród 100 najlepszych czeskich firm, na 25-lecie Comenius's pan-European ds. kultury, edukacji, nauki i technologii.

info10.jpg

NOWOŚCI

  • Ujednolicenie wyglądu syfonów wannowych
  • Czasowe ograniczenia w sprzedaży syfonów wannowych A55K, A55KM, A550K i A550KM

big5_2018_aktualita_03.jpg

The Big 5, prestiżowe międzynarodowe targi budowlane, w których uczestniczy również nasza firma Alcaplast, otworzy dla przedsiębiorców i szerszą społeczność zawodową już za niecałe dwa miesiące! Już po raz trzydziesty siódmy , w okresie od 26 do 29 11. 2017 Dubaj będzie najbardziej miastem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

praha_thumb.png

Więcej niż pół kilometra. Taka ilość odpływów ze stali nierdzewnej z podłączeniem skrzynkowym, potrzebna była do wykonania drenażu parkingu w budynku C ,na lotnisku Václava Havla w Pradze. Od kilku dni, kierowcy mogą swobodnie korzystać z szóstego piętra parkingu.

thumb.jpg

Spółka Alcaplast została pierwszym czeskim liderem w regionie Pragi. Udało nam się pokonać konkurencję 263 innych firm, które brały udział w konkursie. Ideą tego konkursu jest nagradzanie czeskich przedsiębiorców, którzy promują czeskie spółki z czeskim kapitałem .

Strona 1 z 6