Wycieczki po halach produkcyjnych, wprowadzenie nowego filmu o firmie w Alcaplast Academy i wieczorny program w Winiarni Obelisk w Valticach. Impreza została zorganizowana dla partnerów biznesowych i przyjaciół pod koniec maja przez zespół Alcaplast i właścicieli Panią Radkę Prokopová i Františka Fabičovič. Był to dobry powód do świętowania. Firma rodzinna, czyli lider na rynku systemów sanitarnych w Republice Czeskiej i na Słowacji, powstała dokładnie dwadzieścia lat temu.

"Impreza pod nazwą „Alcaplast 20 lat "została również zorganizowana by podziękować naszym partnerom, klientom, dostawcom i pracownikom, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do rozwoju naszej firmy"- powiedział Dyrektor Generalny František Fabičovic.

Kilkudniowa uroczystość zakończyła się imprezą z różnorodnym akompaniamentem muzycznym na tarasie Winiarni Obelisk, którą założył wraz z żoną Radką. Jako symbol połączenia dwóch odmiennych sektorów - systemów winiarskich i sanitarnych - sommelier Libor Nazarčuk odciął szyjkę butelki szampana za krawędź odpływu ze stali nierdzewnej Alcaplast.